Fotovoltaika pro Liberec a okolí

Mám zájem
Dům s fotovoltaickými panely
Propojujeme zásuvky
Světlo

Staňte se nezávislými a šetřete v dobách rostoucích cen energií. Začněte si vyrábět svou vlastní čistou elektřinu ze sluneční energie, a to nově s dotací až 225 000 Kč.

Udržitelnost

Udržitelnost pro další generace. Pomůžete naší planetě a snižte svou uhlíkovou stopu až o 6t/rok.

Úspora

Staňte se nezávislý vůči rostoucím cenám elektrické energie z distributorské sítě.

Přehled

Mějte nepřetržitý přehled o výrobě a spotřebě energie. Vše ovládejte skrze telefon kdykoliv a kdekoliv.

Záloha

S akumulací do baterií ani nepoznáte, že došlo k výpadku proudu.

Fotovoltaikapro rodinné domy

Fotovoltaika HES
NOVINKA

HESs baterií

 • Kompletně vyvinuto a vyrobeno v ČR
 • All-in one řešení - rychlá instalace
 • Využívá second-life baterie z elektromobilů
 • Umí obchodovat energii na burze
cena na dotaz
Fotovoltaika Mini
5,5 kWp

Minis baterií

 • Vhodné řešení pro menší domy s odhadovanou plochou 120 m2
 • Za rok můžete snížit vaše výdaje za elektřinu až o 32 400 Kč
 • Výše státní dotace až 200 000 Kč
od 207 000 Kč
Fotovoltaika Midi
7,5 kWp

Midis baterií

 • Vhodné řešení pro menší domy s odhadovanou plochou 150 m2
 • Za rok můžete snížit vaše výdaje za elektřinu až o 45 000 Kč
 • Výše státní dotace až 200 000 Kč
od 239 000 Kč
10 kWp

Maxis baterií

Fotovoltaika Maxi
 • Vhodné řešení pro menší domy s odhadovanou plochou 200 m2
 • Za rok můžete snížit vaše výdaje za elektřinu až o 60 000 Kč
 • Výše státní dotace až 200 000 Kč
od 295 000 Kč

Cesta k vlastní fotovoltaice

01
Zdarma navrhneme
elektrárnu na míru
02
Vyřídíme dotaci a
papírování za vás
03
Nainstalujeme váš
solární systém
04
Pomůžeme s prvním
distribučním připojením

ReferenceHodnocení 5.0 z 5

“Na prvním místě bych ráda zhodnotila komunikaci a vstřícnost, jak obchodních zástupců tak i samotných techniků. I přes menší problémy vzniklé zastaralou domovní elektroinstalací se vše povedlo vyřešit a sluneční energie nyní pokrývá velkou část spotřeby naší čtyřčlenné rodiny.”

Monika K., Krásná studánka
*
*
*
*
*

“Mockrát děkuji této firmě a celému kolektivu, co se podílel na projektu mé nové fotovoltalické elektrárny a wallboxu. Vše proběhlo v pořádku a elektrárna i SMART-IN dobíjecí stanice vyrábí a dobíjí jak mají. “

Jan K., Liberec
*
*
*
*
*

“Velmi dobrá komunikace, šikovný, mladý tým tým, který se maximálně snažil vyjít vstříc našim požadavkům, kvalitní komponenty a oproti konkurenčním nabídkám i dobrá cena. Doporučuji firmu SMART-IN na instalace FVE na klíč.”

Aleš K., Liberec
*
*
*
*
*

Skvělý osobní přístup, rychlá a milá komunikace, montáž proběhla bez problémů i přes aktuální nedostatek zboží na trhu. Velmi doporučuji! 👍👍👍

Monika Ottmarova
*
*
*
*
*
www.google.com

Perfektní práce a podpora od návrhu přes instalaci až po revizi ČEZu 👍. Skvělá parta střechařů. Perfektní elektrikáři, kteří vše trpělivě 😉 vysvětlí a poradí. Za celou instalaci FTV poděkování bráchům Ondrovi a Tomášovi Deimlingovým. Kluci, díky !!! 👏⚡️🔋🔌

Jiří Frühauf
*
*
*
*
*
www.google.com

Skvělý individuální přístup, rychlá realizace, pečlivě provedená instalace. Doporučuji

Radek Jedlicka
*
*
*
*
*
www.google.com

Skvělá firma. Mohu jen doporučit.

Richard Urban
*
*
*
*
*
www.google.com

Má zkušenost s firmou Smart-in je veskrze pozitivní. Reagují na cokoliv rychle a k věci. Mohu určitě doporučit. Spokojený zákazník RH

Renata Hamrska
*
*
*
*
*
www.google.com

Velice profesionální firma od A-Z, vše proběhlo bez problémů včetně vyřízení veškerých dokumentů. TOP 1 na Liberecku.

p. Boček
*
*
*
*
*
voltaico.cz

Měl jsem dost pochybnosti se vůbec rozhodnout pro kompletní FVE (panely, střídač, baterky) přes dotace právě z důvodů obav z realizační firmy. Oslovil jsem první lokální firmu abych se hnul z místa. Liberecká firma smart-IN mě absolutně dostala jejich přístupem, komunikací, nabídkou, rychlostí realizace, profesionalitou, vyřízením dotace. Mohu jen doporučit.

Martin T., Liberec
*
*
*
*
*
refsite.cz

Tato firma splnila do puntíku vše, co slíbila, termín, kvalita práce prostě vše podle domluvy, díky moc

Petr Kadlec, Smržovka
*
*
*
*
*
google.com

Já jsem s firmou spokojen, vše proběhlo podle dohody, rychle do tří měsíců.Velká pochvala a dík.

Jiří Carda, Kamenický Šenov
*
*
*
*
*

Firmu Smart-IN POWER s.r.o. považuji za naší šťastnou volbu. rozhodli jsme se pro velice nákladnou fotovoltaickou sestavu a o to větší úlevou bylo zjištění, že "servis" ze strany kluků je přinejmenším nadstandardní. Všechny úkony, které se k realizaci vztahovaly plnili bezprostředně a dochvilně. Nebylo zapotřebí na nic myslet - užili jsme si pravý komfort významu realizace "na klíč". Bylo to až zarážející po jiných zkušenostech z příbuzných oborů, kdy bývá často zhotovitele projektu nemožné dohnat k realizaci. Celý proces měl dopředu jasně vytyčený sled úkonů a byla radost je svižným tempem odškrtávat. Především po HW stránce se v našem případě nebylo možné vyhnout nestandardním řešením a velká část prací se neobešla bez konstruktivní improvizace - chlapi u nás tvořili s velkým nasazením, často i v mrazu a do noci "na míru" a my jim za to touto cestou moc děkujeme. Na celou akci budeme vzpomínat jako na proces koncentrovaného profesionálního úsilí vyústivšího v perfektně fungující produkt, nemluvě o navázaných přátelstvích.

Jiří Harcuba, Mrklov
*
*
*
*
*
google.com

S firmou smart-IN máme výborné zkušenosti. Na náš dům jsme si nechali nainstalovat FVE 9,5 kWp s baterií 17,8 kW, 19 panelů rozdělených na JV a SZ stranu domu . Smlouvu jsme podepsali 22.7.2023 , dílo bylo předáno neuvěřitelně již 7.9.2023 ! Nic nebylo z naší strany urgováno, naopak firma sama nabídla termíny, které nám vyhovovaly. Žádné čekání šest a více měsíců jako u některých jiných firem. Dne 3.10.2023 přijedou zaměstnanci ČEZ a zapojí FVE do rozvodné sítě ... U firmy smart-IN se ovšem nejedná jen o rychlost instalace, ale i o vysoce profesionální instalaci. Při montáži panelů na střechu upravili svůj postup, aby vyhovoval naší specifické krytině ( tachovská břidla - plastová krytina ).

Petr Trněný Stráž, nad Nisou
*
*
*
*
*
Google

Děkuji týmu smart-IN za rychlou a profesionálně odvedenou práci. Doporučuji všem, kteří váhají na koho se v našem regionu obrátit. Vždy se může něco přihodit, ale pokud máte společnost, která je komunikativní a snaží se rychle na problém reagovat, není se čeho obávat.

Pavel Láznička Bzí, Železný Brod
*
*
*
*
*
Google

Společnost SMART-IN POWER s.r.o. mohu jedině doporučit. Celá realizace FVE trvala měsíc (samotná instalace zabrala s přestávkami 3 dni) a jsem moc rád, že jsem si tuto firmu vybral. Jejich lidi nad prací přemýšlejí a opravdu vše instalovali precizně, jak panely na střeše, jejich elektroinstalace krásně upravená a skrytá, instalace střídače a rozvaděčů uvnitř, také promyšlená, jak z vizuálního, odborného tak také i bezpečnostního hlediska. Jejich lidi poradí a rádi vše vysvětlí, co jak funguje a nastaví aby bylo vše v pořádku.

Martin Krob, Praha, Odolená Voda
*
*
*
*
*
Google

Peclive jsme vybirali firmu na dodani a montaz fotovoltaiky a ted vim, ze jsme se rozhodli spravne. Mame srovnani s jinou montazi v rodine a neda se se SMART-IN srovnat. Na konzultaci prisli 2. den po osloveni, jeste ten den jsme meli nabidku a od podpisu ke spusteni elektrarny to nebyl ani mesic. Prace byly rychle a chlapi, kteri u nas pracovali cistotni, vse si po sobe uklidili a i kdyz to nemeli zrovna jednoduche, se vsim si poradili. Tuto firmu vrele doporucuji.

Lucie Pavlů, Liberec
*
*
*
*
*
Google

Instalace 10 kWp FVE + 41kWh úložiště HES. Rychle, profesionálně, vše dle dohodnutých podmínek. Doporučuji. Petr Šedo, Liberec

Petr Šedo, Liberec
*
*
*
*
*
Google

Česká firma se skvělým vystupováním, profesionálové každým coulem a hlavně lidským individuálním přístupem k zákazníkovi. Od podpisu smlouvy , po realizaci, připojení do sítě a vyřízení dotací za 3 měsíce hotovo. Z toho ta část instalace jen 14 dní, se vším všudy. Ostatní čas je jde na vrub úřednímu šimlovi . Máme nainstalovaný 10 kWp s bateriovým úložištěm a nemůžu jen chválit. Mladí kluci co vědí a plně se věnují zakázce od jejího začátku až do finále. Pokud přemýšlíte o FVE, se SMART - IN POWER neuděláte chybu.

Martin Mrázek, Liberec
*
*
*
*
*
firmy.cz
Fotovoltaika na střeše
až 225 000 Kč

Nová zelená úsporám

Rádi vám pomůžeme získat dotaci až 225 000 korun, na váš rodinný dům s dotačním programem Nová zelená úsporám 2030.

Fotovoltaika přeměňuje sluneční energii na elektrickou energii. Fotovoltaické panely jsou tvořeny polovodičovými materiály, jako je křemík. Když na buňku dopadne sluneční záření, fotony uvolní elektrony, které vytvářejí elektrický proud. Tento proud může být buď skladován v bateriích, nebo odebírán sítí distribuční společnosti. Fotovoltaická energie je čistá a obnovitelná

Výroba energie fotovoltaickou instalací závisí na několika faktorech, jako je: velikost instalované elektrárny, orientace panelů, úhel sklonu modulů a účinnost fotovoltaických článků. V České republice by instalace o velikosti 10kWp namířená přímo na jih pod úhlem 30 stupňů mohla vyrobit asi 10 MWh/ ročně. Pokud je panel namířen východ/západ, výkon se mírně sníží a roční výroba energie by mohla být okolo 8,5 MWh/ročně.

Fotovoltaická elektrárna bude navržena na základě energetických potřeb vaší nemovitosti s ohledem na ekonomickou efektivitu. Maximální využití energie z fotovoltaického systému bude dosaženo v době, kdy se maximum energie zužitkuje ve vašem objektu.

Je možné žádat o dotaci na fotovoltaickou elektrárnu s baterií, výše podpory může dosáhnout až 205 000 Kč na dům. Lze také žádat o podporu na zpracování odborného posudku – maximální výše podpory činí 5 000. Za instalaci wallboxu k dobíjení elektromobilu máte nárok na příspěvek 60 000 Kč. Podmínkou přitom není vlastnictví elektromobilu. A navíc ještě dostanete 10 000 Kč jako bonus za kombinaci. V případě fotovoltaických systémů propojených s distribuční soustavou lze žádat o podporu pro systémy s instalovaným výkonem do 50 kWp. Zažádat může každý, kdo je vlastníkem nebo stavebníkem rodinného domu. Fotovoltaika však nesmí být součástí PENB. Celková výše dotace za Vaší FVE a E-mobilitu může činit až 275 000 Kč u některých krajů až 295 000 Kč.

Vyplacení dotace pro fotovoltaický systém je podmíněno dokončením celého procesu instalace včetně výměny elektroměru a doplacení celkové částky za instalaci. Po podání veškerých podkladů na Fond Ministerstva životního prostředí trvá vyplacení obvykle 6-8 týdnů.

Fotovoltaický systém s back-up funkcí umožňuje dodávku elektrické energie i v případě krátkodobého výpadku proudu. Baterie, která je součástí takového systému, se při výpadku proudu přemění v záložní zdroj energie, což umožní provoz klíčových spotřebičů, jako je osvětlení, zabezpečení domu, lednička, internet či televize, připojených na tzv. back-up větev. Back-up nelze instalovat u elektrických rozvodu které neobsahují nulový vodič (modrý drát), který je nutný pro jeho správnou funkci.

V zimě dosahuje fotovoltaická elektrárna produkce elektřiny zhruba 20 % svého letního výkonu. Tento fakt neplatí pro systém HES, který naše firma též instaluje. HES systém má funkci automatického nákupu a prodeje elektřiny na spotových trzích (tj. spotování) a využívá velkého bateriového úložiště (až 41kWh), které mu umožňuje nakupovat a prodávat elektřinu za nejlepší ceny a tím šetřit energii i v období kdy slunce nesvítí.

Nadbytečně vyrobenou elektřinu, kterou ihned nespotřebujete, lze ukládat do baterií. Pokud jsou baterie již plné, může se vytvořit přetok elektřiny, který lze prodat do distribuční sítě prostřednictvím některého z prodejců elektrické energie. Nicméně, momentálně jsou ceny za výkup přetoků poměrně nízké (0,3-2 Kč/1kWh), takže je často výhodnější využít vlastní elektřinu pro vlastní spotřebu. Pokud však stále vznikají přetoky, můžete je využít například pro ohřev teplé vody v TUV pomocí zařízení AZrouter, který můžete poptat u nás.

Hotové řešení bez starostí, včetně návrhu na míru, vyřešení všech dokumentů pro distribuci, instalaci až po vyřízení dotací.

Kontaktujte nása získejte nabídku na míru

Potřebujete poradit?

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy nebo připravíme kalkulaci

Kontaktujte nás
Posuň mě