Chytrá
domácnost

Chci chytrou domácnost
Dům s chytrou domácností
Propojujeme zásuvky
Světlo

Tvoříme chytré domy a byty přizpůsobené vašemu stylu života. Vyměňte desetitisíce všedních úkonů za více času pro vás.

Úspora času

Ušetřete ročně desetitisíce každodenních činností a užijte si více volného času.

Bezpečí

Mějte nepřetržitý přehled o dění ve vašem domě. Zabránit vytopení nebo zastrašit lupiče. To vše zvládne dům automaticky.

Komfort

Smart home uzpůsobený na míru Vašim představám se postará o váš maximální komfort a bezstarostné bydlení.

Jednoduchost

Díky jednoduchému ovládání chytré domácnosti Vás bude dům poslouchat na slovo, pouhé kliknutí nebo zcela automaticky.

Naše systémypro chytrou domácnost

Smarthome Apple Homekit
standart

Apple
Homekit

  • Kompletní řešení smart home
  • propojující kompatibilní chytrá zařízení s Apple produkty
  • snadno promění váš dům v chytrou domácnost
od 189 000 Kč
Smarthome Homey
všestranné

Homey

  • Nejvíce všestranné řešení inteligentního bydlení
  • mluví všemi jazyky nezbytnými k propojení všech vašich zařízení
  • všechna chytré zařízení v jedné aplikaci
od 249 000 Kč
Smarthome Loxone
prémiové

Loxone

  • Prémiové řešení smart home
  • využívající prvotřídních komponent přední světové společnosti Loxone
  • poskytující jedinečné řešení pro veškeré funkce chytrého domu či bytu.
od 319 000 Kč

Jsme spolehlivý partner s bohatými zkušenostmi, ke klientům a jejich domovům přistupujeme osobně a profesionálně.

Každý projekt je jedinečný, a proto každému věnujeme maximální péči a individuální přístup.

Smart home už dávno není pouze výsadou bohatých. U nás si díky široké nabídce systémů, produktů a individuálnímu řešení na míru vybere každý.

Zajistíme vše od elektroinstalace v domech či bytech, až po programování řídících systému v kancelářích, restauracích, hotelech a developerských projektech.

Obývací pokoj s roletami
Představujeme

Chytré rolety

Regulace teploty při přehřátí pokoje pomocí zastínění. Roztažení rolet při budíku nebo východu slunce. Možnost ovládat polohu rolet pomocí hlasového ovládání.

Zabezpečení nemovitosti
Představujeme

Klid a bezpečí

Profesionální zabezpečovací systém Jablotron se postará o váš majetek, ať už jste zrovna kdekoliv. Alarmy a chytré systémy JABLOTRON se starají o bezpečí a komfort lidí po celém světě.

Cesta k vlastní chytré domácnosti

01
Nezávazná
konzultace zdarma
02
Studie a plán
03
Stavební projekt
04
Elektroinstalace
05
Osazení
koncových prvků
06
Programovaní
a konfigrace
07
Zaučení
08
Údržba
systému

ReferenceHodnocení 4.9 z 5

“Kromě perfektní komunikace a vstřícnosti oceňují zejména komplexnost služeb firmy Smart-in. Nemusím nic propočítávat, vybírat, instalovat, případně řešit údržbu - všechny tyto činnosti rád přenechám odborníky, kteří se po úvodní konzultaci již o vše postarají.”

Adam Z., Jablonec nad Nisou
*
*
*
*
*

“Maximální spokojenost, plný servis i po dokončení, dobrá cena a volba.”

Miroslav B.
Miroslav B., Liberec
*
*
*
*
*

Se společností jsme byli v kontaktu déle než-li rok. Podíleli se na přípravách při výstavbě našeho rodinného domu, tak aby instalace proběhla co nejjednodušeji. Samotná instalace chytré domácnosti, tak i elektrárny proběhla naprosto hladce.

Šárka H., Karlov
*
*
*
*
*

Pojem inteligentní domácnost označuje běžný dům, který má své spotřebiče, osvětlení a elektronická zařízení připojená k internetu, aby bylo možné vzdáleně sledovat a spravovat. Majitel domu si užívá pohodlí při zabezpečení, provozu a monitorování svého domu i z jiného konce světa. Zařízení, která jsou připojena, jsou světla, zabezpečovací systémy, kamery, audio a video systémy, televize a termostaty.

Prvním a hlavním důvodem, proč si pořídit systém domácí automatizace, je pohodlí a bezpečnost. Dalšími výhodami, které si majitel domu může užít, je pohodlí, vzdálený přístup a úspory.

Nejlepší čas pro instalaci domácí automatizace je právě nyní. Chytrá technologie nabízí jistotu a bezpečí pro rodinu a dům – nic nepřekoná bezpečnostní aspekty. Kromě toho je nejlepší čas na instalaci domácí automatizace při stavbě nového domu nebo při rekonstrukci stávajícího.

Systém inteligentní domácí automatizace umožňuje technologiím postarat se o váš domov a podnikání. Pouhými několika kliknutími je život snadný a každé zařízení připojené k systému domácí automatizace lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace nainstalované v chytrém telefonu nebo tabletu. Například – pokud jdete ven, můžete stisknout tlačítko „odchod“ a všechny činnosti naprogramované v režimu odchod se okamžitě ovládají – zamykají dveře, zhasínají světla a další zařízení, která je třeba vypnout atd.

I když některá chytrá zařízení můžete nastavit bez přístupu k internetu, výběr a zkušenosti budou vážně omezené. Například chytré reproduktory spoléhají na fungování internetu. Bez přístupu k internetu se tedy chytré reproduktory a displeje moc neuplatní. Bez internetu také přijdete o klíčové funkce chytré domácnosti, jako je vzdálený přístup ke kamerovému systému nebo přijímání upozornění, když nejste doma.

Chytré technologie mají potenciál učinit domy energeticky efektivnějšími. Chytré termostaty pomáhají provozovat vytápění a ohřev vody efektivněji než tradiční systémy. Jednoduše možnost ztlumit topení, když jste venku, šetří peníze. Některé, termostaty se programují samy, inteligentně se přizpůsobují podmínkám, jako je počasí a váš vlastní rozvrh, a optimalizují energetickou účinnost vašeho domova. Chytré osvětlení a chytré zásuvky lze vypnout na dálku, senzorem nebo naprogramovat, což vám pomůže efektivněji využívat osvětlení a spotřebiče. Například světla, která se sama zhasnou, když opustíte místnost.

Ano - chytré domácnosti navrhujeme vždy na míru konkrétnímu projektu a požadavkům klienta - pokud budete chtít zachovat část domu odděleně od chytré domácnosti, není to žádný problém.
Chytré komerční prostory
business

Chytré komerční prostory

Automatizace, chytré osvětlení, vytápění a další inteligentní zařízení navodí tu správnou atmosféru vaší domacnosti

Kontaktujte nása získejte nabídku na míru

Potřebujete poradit?

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy nebo připravíme kalkulaci

Kontaktujte nás
Posuň mě